Jesteśmy partnerem:
MasterCard Mobile

Informacje ogólne

Co to jest CallPay?

Firma CallPay jest właścicielem systemu umożliwiającego zapłatę za usługi przy użyciu telefonu komórkowego. Jest to uniwersalna forma płatności, dzięki której transakcja odbywa się za pomocą aplikacji oraz połączeń głosowych, wykorzystując podstawową funkcję każdego telefonu – różniąc tym samym CallPay od dotychczasowych, mobilnych płatności.

CallPay Usługi

Kiosk zamknięty, biletomat znów nie działa, a Ty nie masz drobnych? Nic prostszego! Dzięki mobilnej aplikacji CallPay Usługi na Twoim smartfonie już nigdy nie będziesz się musiał o to martwić.

Bezpłatna aplikacja do pobrania w Google Play oraz Appstore. Kliknij na logo lub zeskanuj QR kod.

 

   

 

 

Dzięki aplikacji CallPay Usługi zapłacisz za bilety komunikacji miejskiej, parkingi oraz taxi w Twoim mieście.

Oferta dla każdego

Nie masz smartfona? Nie musisz ściągać aplikacji. Bez względu na model telefonu i rodzaj sieci GSM, w której działa korzystasz z CallPay, kiedy chcesz. Wystarczy, że wykonasz krótkie połączenie na numer przypisany do interesującego Cię biletu. Informację znajdziesz  w autobusie lub na stronie CallPay w zakładce usługi.

Proste prawda? 

Indywidualne konto w CallPay

W kilku krokach dokonasz bezpiecznej rejestracji w systemie CallPay. Możesz zarejestrować się w każdej chwili, wypełniając formularz na stronie internetowej. Podając niezbędne dane, ustalasz także kod PIN, którym potwierdzisz wszystkie transakcje lub tylko te powyżej 50 złotych – wybór należy do Ciebie!

Płatność za usługi

Pierwszym sposobem dokonania płatności za usługę jest podpięcie swojej karty do indywidualnego konta CallPay, a następnie jej weryfikacja. Od teraz płacisz telefonem tak, jak kartą. Jeszcze nigdy nie było to tak proste!

Możesz również włączyć wirtualną portmonetkę, ustalić PIN, a następnie ją zasilić dowolna kwotą. Za pieniądze przedpłacone kupuj bilety kiedy chcesz i gdzie tylko chcesz! Twój numer telefonu jest również Twoim identyfikatorem Klienta.

Natychmiastowe potwierdzenie zakupu

Już w trakcie połączenia telefonicznego i dokonywania płatności, dowiesz się, jaki jest jej status. W niektórych przypadkach otrzymasz również SMS zwrotny. Dzięki specjalnym rozwiązaniom informatycznym, sprzedawca lub kontroler zostaną poinformowani, że dokonałeś zapłaty.

Bilety zakupione poprzez aplikację będą widoczne w zakładce Moje bilety.

Bezpieczeństwo

Większość płatności dokonywanych za pomocą CallPay opiewa na niewielkie kwoty, jak cena biletu komunikacji miejskiej czy opłata za parking. Opłaty wyższe niż 50 złotych wymagają potwierdzenia kodem PIN, co gwarantuje Ci pewność, że Twoje pieniądze są całkowicie bezpieczne. Dla większego bezpieczeństwa możesz jednak zaznaczyć opcje potwierdzania każdej transakcji PINem – wybór należy do Ciebie!

Nasi Partnerzy

Polub nas na Fejsie :)