Jesteśmy partnerem:
MasterCard Mobile

Bezpieczeństwo

Proces płatności za pomocą CallPay przebiega w analogiczny sposób jak w przypadku kart płatniczych. Zakup usługi lub wydanie towaru następuje dopiero po otrzymaniu z systemu CallPay informacji o tym, czy Klient posiada wystarczające środki i jaki jest status transakcji.

Bezpieczeństwo finansowe

Dzięki współpracy CallPay z BRE Bank S.A., wszystkie środki pieniężne wpłacone przez Klientów są zdeponowane na rachunkach należących do banku i rozliczane z Partnerami, zgodnie z nadzorem i zaleceniami NBP. CallPay jako właściciel systemu informatycznego wydaje dyspozycje przeksięgowań środków pomiędzy kontami Klientów i Partnerów, natomiast BRE Bank faktycznie dokonuje tych rozliczeń zgodnie z pełną sprawozdawczością.

Bezpieczeństwo danych osobowych

Zgodnie regulacjami, CallPay zarejestrował zbiór danych w GIODO, a dane są przechowywane zgodnie z zaleceniami ustawodawcy.

Bezpieczeństwo transakcji

Partner Handlowy otrzymuje w trybie on-line informacje o dokonywanych transakcjach. W zależności od specyfiki współpracy, potwierdzenia mogą być przesyłane drogą SMS, GPRS lub www. Każdy Partner posiada swój profil, na którym może śledzić transakcje, rozliczenia, wartości zakupów itd.

Nasi Partnerzy

Polub nas na Fejsie :)