Jesteśmy partnerem:
MasterCard Mobile

Usługi

WŁOCŁAWEK


Gmina Miasta Włocławek

Kupowanie biletów na terenie Gminy Miasta Włocławek nigdy wcześniej nie było tak proste!

Kiosk zamknięty, biltomat nie działa, a Ty nie masz drobnych? Nic prostszego! Dzięki mobilnej apliakcji CallPay Usługi na Twoim smarfonie już nigdy nie będziesz się musiał o to martwić.

Pobierz BEZPŁATNĄ aplikację CallPay Usługi na swój telefon lub wykonaj połączenie na numer, który odpowiada Twojemu biletowi. Trwa to zaledwie kilka sekund.

 

Bezpłatna aplikacja do pobrania w AppStore oraz Google Play. Kliknij na logo lub zeskanuj QR kod.

 

Pobierz apliakcję CallPay w Google Play


CallPay. Po prostu.

ZAKUP BILETÓW

Za pomocą systemu CallPay na terenie Gminy Miasta Włocławek dokonasz zakupu biletów jednorazowych, dziennych, okresowych oraz na przewóz zwierząt i bagażu.

Jak dokonać zakupu ?

W aplikacji wybierz interesujące Cię miasto i kliknij przycisk Zakup biletu. Następnie wybierz bilet, zapłać i czuj się spokojny.

Jeśli nie masz aplikacji wykonaj połączenie na numer, który odpowiada Twojemu biletowi. Wszystkie rodzaje biletów oraz numery telefonów do nich przypisanych znajdziesz poniżej.MOBILNE BILETY MPK WŁOCŁAWEK

(wejdź w zakładkę)

PAMIĘTAJ, ŻE ZAKUPIONY BILET JEST WAŻNY OD RAZU PO ZAKUPIE

 

KONTROLA BILETÓW

Podczas kontroli Pasażer zostanie poproszony o nawiązanie połączenia z numerem podanym przez kontrolera. System CallPay na próbę nawiązania połączenia może zareagować następująco:

  •          Pasażer ma zakupiony bilet – połączenie bezpłatne.

System CallPay dokona automatycznego rozłączenia połączenia w taki sposób, aby nie doszło do jego nawiązania. Po ok. 3 sekundach na telefon Pasażera przychodzi SMS potwierdzający zakup biletu zawierający wszystkie niezbędne dane takie jak rodzaj biletu, czas zakupu oraz ulga.

  •          Pasażer nie ma zakupionego biletu – połączenie płatne.

System CallPay odbierze połączenie informując Pasażera, że nie dokonano zakupu usługi. 

 

Ilość SMS z potwierdzeniem zakupionego biletu jest ograniczona w zależności od rodzaju biletu.


W przypadku, gdy Pasażer zakupił więcej niż jeden bilet, zobowiązany jest wykonać kolejne połączenia, dla których przyjdą kolejne potwierdzenia SMS.

powrót do listy usług

Nasi Partnerzy

Polub nas na Fejsie :)